Concert Agenda 

Eerdere concerten

2019

20 oktober (15:00) Requiem – Jan Dismas Zelenka  
Requiem – Jan Dismas Zelenka (ZWV 46)
Bach Ensemble Amsterdam | Pauline Kostense 
Singelkerk | Amsterdam

13 oktober (16:00) Cantatedienst Requiem – Zelenka  
Requiem – Jan Dismas Zelenka (ZWV 46)
Bach Ensemble Amsterdam | Pauline Kostense 
Willem de Zwijgerkerk | Amsterdam

5 oktober (20:00) Stabat Mater & Misa Tango  
Misa Tango (Misa de Buenes Aires) – Palmeri
Stabat Mater – Vieira
Cantamus Alati o.l.v. Kees van der Linden | Menno Bogaard – piano | Santiago Cimadevilla – bandoneon
Agneskerk | Den Haag

28 september (14:15) IJ-salon Stabat Mater – Pergolesi   
Choreograaf Peter Leung is al zijn hele leven gefascineerd door Pergolesi’s muziekstuk en maakt speciaal voor De IJ-Salon een nieuwe choreografie voor twee zangers en dansers.
Tania Lorenzo – sopraan | Sophie Bergères – dans |Frederik Kaiser – dans | Peter Leung – choreografie | Musici van het Koninklijk Concertgebouworkest
Muziekgebouw aan ‘t IJ | Amsterdam

21 september (21:00) Festival Viva Bach  
Bach concerto’s, aria’s & solo cantata “Vergnugte Ruh”
Camerata Alma Mater o.l.v. Ana Pereira – viool
Igreja de Santiago | Alcácer do Sal (PT)

14 september (16:30) Muziekfestival Utrechtse Heuvelrug 
Mini recital Schubert Liederen waaronder “Die Forelle”
Bas Verheijden – piano 
Grote Kerk | Driebergen

7 t/m 12 september Wigmore Hall International Song Competition 
Deelname aan de publieke rondes met pianist Keval Shah  
Wigmore Hall | London (UK)

16 juni (15.00) Berlioz Les nuits d’été met Divertimento Drenthe 
Magnuskerk | Anloo

15 juni (20.00) Berlioz Les nuits d’été met Divertimento Drenthe 
Twee concert met het Noord Drents Kamerorkest o.l.v. Kees van der Harst  
Kamerorkest Divertimento | Kees van der Harst
Stefanuskerk | Westerbork

19 mei (15.30) Vivaldi & Rosina 
Concertzaal Willem Twee | s’-Hertogenbosch

18 mei (20.00) Vivaldi & Rosina 
Nikolaïkerk | Utrecht

17 mei (20.00) Vivaldi & Rosina 
Vier jonge talenten spelen elk een seizoen uit ‘Quattro Stagioni’ en begeleiden elkaar samen met de professionele musici van het Cugnon Project. Maar was Vivaldi niet eigenlijk opera componist? De jonge mezzo sopraan Rosina Fabius legt uit. Uitvoeringen op 17,18 & 19 mei.  
Cugnon Consort | Chris Duindam
Oude Jeroenskerk | Noordwijk (ZH)

4 mei (18.00) Herdenkingsconcert Oisterwijk 
Requiem – M. Duruflé
Rosina Fabius – mezzosopraan
Stefan Astakhov – bariton
Herdenkingskoor ‘s-Hertogenbosch |Kamerorkest Concerto Brabant
Het geheel staat onder leiding van Bernhard Touwen

Johanneskerk | Oisterwijk

4 mei (20.45) Herdenkingsconcert ‘s-Hertogenbosch 
Jheronimus Bosch Art Center | ’s-Hertogenbosch

25 april (20.00) Händel & Vivaldi with the London Octave  
Handel Wher’ere you walk and other arias
Handel Concerto Grosso Op6 No7
Vivaldi “Spring” from 4 Seasons 
Vivaldi Arias
Bach Violin Concerto in A minor
Handel Arrival of thje Queen of Sheba
London Octave led by violinist Lorraine Mc. Aslan
Church of St. Martin in the Fields | London (UK) 

18 april (20.00) Johannes Passion – J.S. Bach  
At the International Bach Festival the St. John’s Passion will be performed in a dramatized version by Peter Leung
Jan-Willem Schaafsma – evangelist
Bert van de Wetering – Christ
Maartje Rammeloo – soprano
Rosina Fabius – alto
Manuel Gómez Ruiz – tenor
Matthew Badow – bas 
IBF Vocal Ensemble | Coro Ainur | IBF Orchestra
Auditoria Alfredo Kraus | Las Palmas de Gran Canaria

12 april (19.30) Matthäus Passion – J.S. Bach  
Ribattuta Musica voert Bach’s Passion uit met de nieuwe generatie barokspecialisten.
Ribattuta Musica o.l.v. klavicinist Andreas Küppers
Bethlehemkerk | Gouda

13 april (19.30) Matthäus Passion – J.S. Bach  
Marekerk | Leiden

14 april (14.30) Matthäus Passion – J.S. Bach  
Janskerk | Utrecht

6 april (19.30) Matthäus Passion – J.S. Bach
COV Laudate | Barok Consort Musica Aeterna
o.l.v. Niels Kuijers
Bethlehemkerk | Papendrecht

30 maart (20.00) Petite Messe Solenelle – G. Rossini
IJsselsteins Kamerkoor
Piano – Lineke Lever
Harmonium – Aart Berfwerff
Sopraan – Tamar Niamut
Alt – Rosina Fabius
Tenor – Jeroen de Vaal
Bas – Michael Wilmering

Oude Nicolaaskerk | IJsselstein

23 maart (14.15) De IJ-salon ‘Een jonge passie’
Scenische uitvoering van de Johannes Passion van J.S. Bach
Maartje Rammeloo sopraan
Rosina Fabius mezzosopraan
Jan-Willem Schaafsma tenor
Krisztián Cser bas 
Michael Gieler dirigent
Peter Leung regie
Nationaal Gemengd Jeugdkoor (dirigent Wilma ten Wolde)
Musici van het Koninklijk Concertgebouworkest en het IBF Orchestra
Muziekgebouw aan ‘t IJ | Amsterdam

 

10 maart (20.00) Johannes Passion- J.S. Bach
Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense
Evangelist: William Knight
Christus/Bas: Michiel Meijer
Sopraan: Maria Valdmaa
Alt: Rosina Fabius
Tenor: David Lee
Singelkerk | Amsterdam

9 maart (20.00) Johannes Passion – J.S. Bach
Bach Ensemble Amsterdam o.l.v. Paulien Kostense
Evangelist: William Knight
Christus/Bas: Michiel Meijer
Sopraan: Maria Valdmaa
Alt: Rosina Fabius
Tenor: David Lee
Kruiskerk | Amstelveen

18-23 februari Classical Fantasy in Tenerife
“Music and Health Festival”
Tenerife (ES)

17 februari (12.15) Recital ‘Vroege(re) Lentekriebels’
Liedrecital als Laureaat van het IVC s’-Hertogenbosch voor concertserie ‘Noten op de Noen’
met Kanako Inoue – piano
Oude Kerk | Helvoirt

6 – 10 februari  Das Lied Competition
Met Kanako Inoue – piano
Heidelberg Theater | Heidelberg

26 januari (15.30) Liedrecital Walkart Zeist
Werken van Debussy, Ravel, Brahms, Wolf en Ives
Met Kanako Inoue – piano
Walkartkerk | Zeist

20 januari (12.00) Koffieconcert Harlingen
Werken van Debussy, Ravel, Brahms, Wolf en Ives
Met Kanako Inoue – piano
Doopsgezinde kerk, Zoutsloot 50 | Harlingen

13 januari (15.00) Souvenir de Cugnon
Vivaldi aria’s en andere hoogtepunten van het Cugnon International Chamber Music Festival
Cugnon Concort o.l.v. Chris Duindam
Kapel Bovendonk, Hofstraat 8 | Hoeve

2018

29 december (19.30) Cugnon Project: Abdijconcert
Werken van Vivaldi
Cugnon concort o.l.v. Chris Duindam
Abdij van Berne | Heeswijk-Dinther

23 december (15.00) J.S. Bach Weihnachtsoratorium
KCOV Excelsior o.l.v.Dirigent Ger Vos
Wendy Roobol (sopraan)
Rosina Fabius (mezzosopraan)
Jan van Elsacker (tenor)
Pieter Hendriks (bas)
Gerrie Meijers (continuo)
Holland Symfonie Orkest
Dominicuskerk | Amsterdam

25 november (15.00) Krommerijn Concerten Bunnik
Programma:
Samuel Barber – Dover Beach voor mezzo-sopraan en strijkkwartet
Antonín Dvorák – Pianokwintet nr. 2 in A Op. 81
Liederen van Camille Saint-Saëns
Gabriel Fauré – La bonne chanson voor mezzo-sopraan en strijkkwartet
m.m.v. Kanako Inoue, piano
Olivia Doflein, viool
Fiona Robertson, viool
Prunella Pacey, altviool
Guus Fabius, cello
Dorpskerk | Bunnik

27 oktober (20.15) Muzikale vrienden 
Solocantates BWV 54 Widerstehe doch der Sünde en BWV 170 Vergnügte Ruh, beliebte Seelenlust – J.S. Bach
Vier cantates uit de bundel Harmonischer Gottes-Dienst – Telemann
Dutch Baroque Orchestra o.l.v. Gerard de Wit
Sint-Bartholomaeuskerk | Beek-Berg en Dal

21 oktober (11.00) Preview Herdenkingsconcert
Liederen van Fauré en Debussy, Pie Jesu uit het requiem van Duruflé
Bernhard Touwen – piano
Theaterzaal Tiliander | Oisterwijk

7 oktober (16.30) Bach Cantatedienst
BWV 33 Allein zu Dir, Herr Jesu Christ
BWV 136 Erforsche mich, Gott, und erfahre mein Herz
Koor en Orkest van Stichting Bachcantetes Tilburg o.l.v. Gilles Michels
Broekhovense kerk | Tilburg

8-15 september International Vocal Competition s’Hertogenbosch
Participation First Round Opera | Oratorio
Theater aan de Parade | s’Hertogenbosch

6 september (20.15) Ensemblerecital: Sterne aus des Himmels Pforten
Works by Mozart, Beethoven, Haydn and Schubert
Caroline Jestaedt- soprano
Rosina Fabius – mezzo-soprano
Jan Petryka – tenor
Robert Holl – bass
Roger Braun – piano
Niels Fischer – organ
Kerk Evangelische Broedergemeente | Zusterplein 12, Zeist

30 juli (20.00) Festkonzert 40 Jahre Franz-Schubert-Institut
In memoriam Deen Larsen
Jan Willem Nelleke – piano
Stadtpfarrkirche St. Stephan | Baden bei Wien, Austria

8 juli (12.00) Recital: Journey through spring
Kunstenfestival Landjuweel 2018
Kanako Inoue – piano
Lux Theaterzaal | Nijmegen

26 mei (20.15) Der Rose Pilgerfahrt
International Lied Festival Zeist
Ensemble recital met Der Rose Pilgerfahrt by R. Schumann
Caroline Jestaedt – sopraan
Daniel Johanssen- tenor
Bert van de Wetering – bariton
Robert Holl – bariton
Jozef de Beenhouwer – piano
Kerk Evangelische Broedergemeente | Zusterplein 12, Zeist

23 mei (20.15) Meine Töne still und heiter 
International Lied Festival Zeist
Ensemble recital met werken van Schumann & Brahms
Caroline Jestaedt- sopraan
Johannes Bamberger- tenor
Robert Holl –  bariton
Matthias Lademann – piano
Kerk Evangelische Broedergemeente | Zusterplein 12, Zeist

3 & 4 mei (21.15) 4 mei concert: ComPassie; een universele passie, samengesteld door Iván Fisher 
Dirigent – Iván Fischer | Orkest van de Achttiende Eeuw
Nationaal Gemengd Jeugdkoor | Nationaal Kinderkoor | Zutphen Zingt Projectkoor
Nuria Rial – sopraan
Rosina Fabius – mezzosopraan
Mark Padmore – tenor
Konstantin Wolff – bas-bariton
Zang En Ud – Waed Bouhassoun | Zang – Azize Afo | Ney – Moslem Rahal
Zang – Jared Grant |Doudouk (Dêm)- Artyom Minasyan | (Mêya) – Kalas Boudoyan
3 mei Oostenburg Buitensociëteit | Zutphen
4 mei Concertgebouw | Amsterdam

21 april (17.00) J.S. Bach Cantate ‘Christ lag in todes Banden’ BWV 4
Dirigent – Jeroen Felix | Bach Collegium s’ Hertogenbosch
Grote Kerk | s’ Hertogenbosch

23, 25 & 26 maart (20.00) La morte d’Orfeo – Stefano Landi
Opera Forward Festival
Les Talens Lyriques  o.l.v. Christophe Rousset
Rol: 2nd Euretto | Regie: Pierre Audi
Muziekgebouw aan ‘t IJ | Amsterdam

10 maart J. S. Bach – Johannes Passion
COV Euphonia | Holland Symfonie Orkest
o.l.v. Bas Ramselaar
Cunerakerk | Rhenen

25 februari (12.00) Lunchconcert in de Koningkerk
met Andrew Wright – piano
Koningkerk | Voorburg

18 februari Besloten recital nevenprogramma serie Grote Zangers
Liederen van Schubert
Kanako Inoue – piano

4 februari (15.00) Recital met het ARTO ensemble
Werken van Mozart, Spohr, MacMillan, Bridge, Loeffler, Massenet en Lee
Nancy Braithwaite – klarinet
Prunella Pacey – altviool
Guus Fabius – cello
Daniel Kramer – piano
Oude Dorpskerk | Bunnik

2017

17 december (14.15)  G.F. Händel – Messiah
Ribattuta Musica | Dick Duijst – conductor
Nicolaikerk | Utrecht

december 16 (14.15)  J.S. Bach – Weihnachtsoratorium
Cantates 1,3,5 & 6
Wassenaars Vocaliter |Frank de Groot – conductor
Dorpskerk | Wassenaar

december 15 (20.00) G.F. Händel – Messiah 
Ribattuta Musica | Dick Duijst – Conductor
Bartholomeuskerk | Schoonhoven

december 1 (19.30) Voorprogramma Grote Zangers
Short programme with songs by a.o. Beethoven
with Kanako Inoue – piano
Muziekgebouw aan ‘t IJ | Amsterdam

12 november Recital
Werken van Beethoven, Brahms, Mahler, Ravel, Finzi, Wright
with Andrew Wright – piano 
Sala “G. Paisiello” | Lucera (IT)

10 november (20:15)  Haydn Nelsonmis
Bachkoor Nijmegen | Gelders Orkest
o.l.v. Rob Vermeulen
Concertgebouw De Vereeniging | Nijmegen

7 november (12:30) Lunchconcert Nationale Opera & Ballet
Herengracht Young Artists
with Kanako Inoue – piano
Foyer van de Nationale Opera & Ballet | Amsterdam

10 juli t/m 7 augustus Poetry and Performance of the German Lied
Met masterclasses door Elly Ameling, Robert Holl, Helmut Deutsch, Wolfram Rieger, Julius Drake & Birgid Steinberger
Pianist: Niall Kinsella
Franz Schubert Institut | Baden bei Wien, Oostenrijk

1 t/m 9 juli  Tournee naar Freising en Bologna
Te Deum – G. Verdi
Frühlingsbegräbnis – A. Zemlinsky
Das Klagende Lied – G. Mahler
Amsterdams Studentenkoor | CREA Orkest
o.l.v. Bas Pollard

20 juni (20:15)  Zomerconcert met “Das Klagende Lied” – G. Mahler
Te Deum – G. Verdi
Frühlingsbegräbnis – A. Zemlinsky
Das Klagende Lied – G. Mahler
Amsterdams Studentenkoor | CREA Orkest
o.l.v. Bas Pollard
Concertgebouw | Amsterdam

16 juni (20:15)  Zomerconcert met “Das Klagende Lied” – G. Mahler
Te Deum – G. Verdi
Frühlingsbegräbnis – A. Zemlinsky
Das Klagende Lied – G. Mahler
Amsterdams Studentenkoor | CREA Orkest
o.l.v. Bas Pollard
Muziekgebouw Frits Philips | Eindhoven

21 mei (15:00)  Vocaal Concert Stichting Krommerijn Concerten
Kamermuziek van Schubert, Brahms en Rossini
Opera scenes van o.a. Mozart en Donizetti
Charlotte Houberg – sopraan
Rosina Fabius – mezzosopraan
Satriya Krisna – tenor
Michael Wilmering – bariton
Ernst Munneke – piano
Oude Dorpskerk | Kerkpad 2, Bunnik

20 mei (20:15) Laudate in concert 
Erschallet ihr Lieder – J.S. Bach
Gloria in D – A. Vivaldi
Wer da glaubet und getauft wird – J.S. Bach
Te Deum in D – J.D. Zelenka
COV Laudate | Barokorkest Ad Hoc
o.l.v. Niels Kuijers
Kerkgebouw ‘De Bron’ | Maasstraat 1, Hardinxveld-Giessendam

17 mei (19:00) Internationaal Lied Festival Zeist
Avondrecital “Sterne aus des Himmels Pforten”
Werken van Haydn, Beethoven en Schubert
Caroline Jesteadt – sopraan
Rosina Fabius – mezzosopraan
Jan Petryka – tenor
Robert Holl – bariton
Matthias Lademan – piano
Kerk Evangelische Broedergemeente | Zusterplein 12, Zeist

28 april (12:30) Voce, voce, voce – alles voor de zangkunst
Gratis Lunch Concert in TivoliVredenburg
door (oud-)studenten van Henny Diemer
Hertz TivoliVredenburg | Utrecht

25 april (12:30) Gratis Lunchpauzeconcert Nationale Opera & Ballet
M. Ravel – Cinq mélodies populaires grecques
Louis Lallouette – piano
Foyer | Nationale Opera & Ballet | Amsterdam

14 april (19:30) Matthäus Passion – J.S. Bach
Toonkunstkoor Amsterdam | Concertgebouw Kamerorkest
o.l.v. Boudewijn Jansen
Concertgebouw | Amsterdam

14 april (21:05) Tiende van Tijl special: Johannes Passion zkt kennismaking met
Documentaire over de Johannes Passion van J.S. Bach. Rosina zal te horen zijn in deze aflevering met de aria ‘Es ist Vollbracht’ in originele versie zowel als in Hebreeuws gezongen in een arrangement met het Nederlands Blazers Ensemble
Vrijdag 14 april | 21.05 | NPO 2

12 april (20:15) Johannes Passion – J.S. Bach
Bachkoor Nijmegen | Het Gelders Orkest
o.l.v. Rob Vermeulen
De Vereeniging | Nijmegen

9 april (19:00) Matthäus Passion – J.S. Bach
Helmonds Vocaal Ensemble | Lambertus Consort
o.l.v. Jeroen Felix
Lambertuskerk | Helmond

6 april (10:30) Paasconcert met Stabat Mater van Vivaldi
Stichting Appeltaartconcerten
Jan Jansen – orgel | Crumble Consort
ZIMIHC Theater Stefanus | Braziliëdreef 2, Utrecht

6 april (19:30) Meezingconcert: Matthäus Passion
Toonkunstkoor Amsterdam | Concertgebouw Kamerorkest
o.l.v. Boudewijn Jansen
Concertgebouw | Amsterdam

3 april (15:00) Paasconcert met Stabat Mater van Vivaldi
Stichting Appeltaartconcerten
Jan Jansen – orgel | Crumble Consort
Kapel van Oranje Nassaus Oord | Kortenburg 4, Wageningen

March 18 (15:00) Matthäus Passion in de IJ-Salon 
in gedramatiseerde versie van Carel Alphenaar
Amsterdamse Cantorij | Musici van het Koninklijk Concertgebouw Orkest
o.l.v. Michael Gieler
Muziekgebouw aan ‘t IJ | Amsterdam

February 19 (15:00) ARTO ensemble Kamermuziek concert 
ARTO ensemble | Kromme Rijn Concerten
– ‘Alice’ – Thomas Oboe Lee
– ‘La jeune patre bretôn’ – Hector Berlioz
Oude Dorpskerk | Kerkpad 2, Bunnik 

Januari 17 (20:15) Mahler 2nd Symphony
Utrechts Studenten Concert | Bas Pollard
Toonkunstkoor Utrecht
Concertgebouw | Amsterdam

Januari 14 (20:15) Mahler 2nd Symphony
Utrechts Studenten Concert | Bas Pollard
Toonkunstkoor Utrecht
Eusebiuskerk | Arnhem

Aankomende concerten

2019

8 november (20:00) Opus 10 – Dan Forrest  
Requiem for the living – Dan Forrest
Jubilate Deo – Dan Forrest 
Projectkoor Opus 10 | Nootstroom Orkest | Arnaud Oosterbaan – dirigent
Jeanette van Schaik – sopraan | Rosina Fabius – mezzosopraan 
Bovenkerk | Kampen

9 november (20:00) Opus 10 – Dan Forrest  
Requiem for the living – Dan Forrest
Jubilate Deo – Dan Forrest 
Projectkoor Opus 10 | Nootstroom Orkest | Arnaud Oosterbaan – dirigent
Jeanette van Schaik – sopraan | Rosina Fabius – mezzosopraan 
Bonifatiuskerk | Leeuwarden

10 november (20:15) Opus 10 – Dan Forrest  
Requiem for the living – Dan Forrest
Jubilate Deo – Dan Forrest 
Projectkoor Opus 10 | Nootstroom Orkest | Arnaud Oosterbaan – dirigent
Jeanette van Schaik – sopraan | Rosina Fabius – mezzosopraan 
Concertgebouw | Amsterdam

17 november (14:00) Hohe Messe – J.S. Bach  
Hohe Messe – J.S. Bach
Toonkunstkoor Utrecht o.l.v. Jos Vermunt | Florilegium Musicum
Amaryllis Dieltjens – sopraan | Rosina Fabius – mezzosopraan
Adrian Fernandes – tenor | Bert van de Wetering – bariton 
Tivoli Vredenburg | Utrecht

14 december (19:30) Messiah – G.F. Händel  
Ribatutta Musica o.l.v. Clemens Flick
Elvire Beekhuizen – sopraan | Rosina Fabius – mezzosopraan
Satriya Krisna – tenor | Hans Voschezang – bariton 
Bartholomeuskerk | Schoonhoven

15 december (15:00) Messiah – G.F. Händel  
Ribatutta Musica o.l.v. Clemens Flick
Elvire Beekhuizen – sopraan | Rosina Fabius – mezzosopraan
Satriya Krisna – tenor | Hans Voschezang – bariton 
Dominicuskerk | Amsterdam

20 december (20:15) Messiah – G.F. Händel  
Ad Mosam Barock o.l.v. Huub Ehlen
Channa Malkin – sopraan | Rosina Fabius – mezzosopraan
Mitch Raemakers – tenor | Raoul Steffani – bariton 
Sint Pieterskerk | Leut

21 december (19:30) Messiah – G.F. Händel  
Ad Mosam Barock o.l.v. Huub Ehlen
Channa Malkin – sopraan | Rosina Fabius – mezzosopraan
Mitch Raemakers – tenor | Raoul Steffani – bariton 
Parkstad Limburg Theaters | Kerkrade

27-31 december Cugnon Project kamermuziekfestival  
Concert op 30 december in de Abdij in Heeswijk-Dinther. 
De Hoeve | Heeswijk-Dinther

2020

19 januari (15:00) Vocaal kwartet concert carte Blanche Rosina Fabius  
Johannes Brahms – Zigeunerlieder Op. 107
Robert Schumann – Spanisches Liederspiel Op. 37
& Parels uit de opera…
Elvire Beekhuizen – sopraan | Rosina Fabius – mezzosopraan
Leon van Liere – tenor | Berend Eijkhout – bariton 
Oude Dorpskerk | Bunnik

21 januari (20:15) Kamermuziek met klarinet  
Muziek van Clara Schumann, Margot Wright, Leos Janacek, James McMillan, Hector Berlioz
Heleen Vegter – piano | Rosina Fabius – mezzosopraan
Kees van der Harst – klarinet  
Podium Acanthus | Doesburg

25 januari (20:15) Vivaldi & Rosina: een opera in vier seizoenen  
Aangrijpende aria’s uit zijn opera’s worden afgewisseld met de magische vioolconcerten uit de vier jaargetijden gespeeld door Violetta Adamova, Anna Steenhuis, Danna Paternotte en Olivia Doflein.
Cugnon Consort o.l.v. Chris Duindam  
Kerkje van Deil | Deilsedijk 25

26 januari (15:00) Vivaldi & Rosina: een opera in vier seizoenen  
Aangrijpende aria’s uit zijn opera’s worden afgewisseld met de magische vioolconcerten uit de vier jaargetijden gespeeld door Violetta Adamova, Anna Steenhuis, Danna Paternotte en Olivia Doflein.
Cugnon Consort o.l.v. Chris Duindam  
Nieuwe Kerk | Zierikzee

8 februari (13:00) Rietveld ensemble  
Kamermuziek en liederen van Borodin, Margot Wright, Gustav Holst, Brahms, Arvo Pärt
Elaine Hou – piano | Nancy Braithwaite – klarinet | Elisabeth Perry – violin
Richard Wolfe – viola | Matthias Naegele – cello 
English Reformed Church | Amsterdam

9 februari (20:00) Rietveld ensemble  
Kamermuziek en liederen van Borodin, Margot Wright, Gustav Holst, Brahms, Arvo Pärt
Elaine Hou – piano | Nancy Braithwaite – klarinet | Elisabeth Perry – violin
Richard Wolfe – viola | Matthias Naegele – cello 
Silokerk | Utrecht

16 februari (12:00) Lunchconcert ARTO ensemble  
Kamermuziek en liederen van Edmund Rubbra, Margot Wright, Leos Janacek. Kamermuziek van Gabriel Faure, Heinrich Kaminski 
Andrew Wright – piano | Nancy Braithwaite – klarinet
Prunella Pacey – viola | Guus Fabius – cello 
De Open Hof | Koningkerk | Voorburg

23 februari (15:00) ARTO ensemble  
Kamermuziek en liederen van Edmund Rubbra, Margot Wright, Leos Janacek. Kamermuziek van Gabriel Faure, Heinrich Kaminski 
Andrew Wright – piano | Nancy Braithwaite – klarinet
Prunella Pacey – viola | Guus Fabius – cello 
Oude Dorpskerk | Bunnik

 

 

 

© Rosina Fabius (2015). All rights reserved